Me Diary..

Známá otázka.. Co dělat ? =/

5. července 2011 v 14:29 | LuCíí ♥

Mi řekněte co má člověk dělat v takovym počasí. Jo stěžuju si na počasí už asi ve 3 diarku co píšu ale prostě to jinak nejde ! :D Nehorázně mě to se.. štve :). Tak nevadí nějak se zabavim. Co se týče včerejší "sešlosti" tak to bylo v pohodě. Hráli sme pinčes, karty, pokr (taký gembleři :D) a tak různě. Ananas hořel skvělě ale fotky bohužel nemám. Mám jenom videa a na nich to stejnak neni vidět. Šli sme somů (na nás) poměrně brzy. Přišli sme domů kolem půl 1. Hned sem zalezla do postele a hned taky usnula.

Kamarádská sešlost.. =)

4. července 2011 v 15:46 | LuCíí ♥

Tak to snad nebude tak nudnej den jak sem si myslela :). Koukala sem se dole na televizi (to já dělám teď poslední dobou často :D) a přišl ke mě brácha a s někym mluvil po telefonu. Přišel ke mě a zeptal se mě jestli mám na večer čas. Já sem kejvla že mám a on do telefonu řek jenom "ok má čas příde". Já byla uplně v nervu komu co řek a kam že to mám vlastně jít :D. Šla sem teda hned za nim do pokoje a 10 mminut z něj páčila aby mi to řek. Po nějakym tom čase sem se dozvěděla že pude on a já za našima kamarádama domů z vesnice. Že budeme "flamengovat" (nevim jestli to řikám dobře :D) ananas.

Nevim co chci.. A ještě k tomu prší. Nálada v hajzlu! xD

3. července 2011 v 14:36 | LuCíí ♥

Jak je zataženo a prší tak mě vůbec nic nebaví. Je strašný se probudit do taký tmy a takovýho hnusnýho počasí. Má bejt teplo do háje! :D Nějak nevim co budu dělat celej den. Nejspíš jako vždy střídat PC, TV.. Lednice! :D :D. Navíc dneska nějak nemám ani moc náladu. Jak jinak je v tom kluk. Menuje se Jirka a je to můj soused. Bydlí hned naproti mě. A něco spolu máme. Jenže právě že já nevim co :D. Chodíme spolu ven. Sem tam se i vykousnem :DD. Ale nechodim s nim. A ani jak tak nad tim přemejšlim moc nechci. A on sice píše že by si nic jinýho nepřál než bejt se mnou ale mě to nějak moc nevonní :D.

Na Procházku? Jasně ale Jedině v Dešti ! =D

2. července 2011 v 16:34 | LuCíí ♥

Tak narovinu řeknu.. Sem happy rubriky sou hotový. A za druhý řeknu dva dny s kámoškou byly dóóst dobrý! :D♥ Všechno tady vypisovat nebudu prostě znáte to ;). Ale nejlepčí na tom všem byl asi výlet na kolech. Zrovna začalo poprchávat když sme vyjížděli od baráku ale chtěli sme ject prostě ven a zapálit si.. Měli sme namířeno do jedný blízký vesnice a v půli cesty nás přistihnul déšť. Celý promáčený sme se schovaly do budky (zastávky) a narvaly tam i ty kola :D. Takže na nás nepršelo a všechno bylo fajn :D. A co vy? Nudíte se už u compu? :D No nic teď si pudu pustit nějakej film a vyjim celou ledničku :D. Tak zatim ;)♥

Teď už sama za sebe.. =P

30. června 2011 v 17:04 | LuCíí ♥

Jééé no řeknu vám bylo to docela povedený dneska. Nebudu se tu upisovat do detailů jak to bylo prostě s to zvládlo a dopadlo (naštěstí) dobře. Nepropadla sem a od září sem novou studentkou zdravotnické školy :D. Jo! Už nebudu považována za malého haranta :D. Teď se budu pišnit tim že chodim do prváku :D. Navíc mi docela vyhovuje že už mi všechno nebude obstarávat máma ale zařídim si všechno sama :P. Těšim se nejvíc na zejtra. Sice budu muset stávat jako normálně do školy ale pojedu s mamčou na město pro kámošku a nechám si jí do soboty u sebe :D. Přidám sem dyžatk nějaký fotky i... Všichni se na to ptaji tak já se taky zeptám. Jaký bylo počasí u vás? :D Jak už sem psala. U nás slunečno s velkých větrem. Obzvlášť ten lezl docela na nervy :/ No tak se mějte a užvejte už prázdnin! ♥

Rozloučení a Slzy..??

29. června 2011 v 21:24 | LuCíí ♥

Tak jak dneska bylo? ;) Já sem přežila strašnou nudu ve škole ve který už stejně nic neděláme. A celej večer se připravuju na zejtra. Je to poslední den ve škole a poslední den kdy se uvidim se svojí třídou. Nebudu řikat že mě to nějak extra mrzí. Spíš sem ráda že už některý lidi neuvidim :D. Ale to je detail. Mám strašný nervy jestli něco s prominutim nepo.. Už vidim jak pudu uličkou a zakopnu, nebo pudu někam kam vůbec nemám jít :D. Co mě vůbec netěší je že budu muset stávat o půl hodiny dřív než obvykle abych se stihla oblíct a nějak.. "zkulturnit" :D.
 
 

Reklama